AudioPressBox

AUDIO PRESS BOX BASIN MİKSERLERI

“AudioPressBox“  basın mikseri, profesyonel amaçlı bir sistem olup üstün sinyal işleme özellikleri sayesinde , sistemden beslenen tüm mikrofonların birbirini etkilemeden çalışarak herbirinin tutarlı ve temiz bir sinyal almasını sağlar.


“Audio PressBox” basın mikserlerinin yerleşik veya taşınabilir modelleri vardır ve tüm modeller uzun çalışma süreli, hafif,  şarj edilebilir Lithium Ion bataryalar ile çalışır .Kesintisiz çalışma süresi 8 – 10 saattir. Taşınabilir üniteler spontan faaliyetlerde , kullanıcıların yakınında yerleştirilerek basın kablolamalarını en aza indirir.


Tüm modeller üniversal  mikrofon/hat  girişine sahiptir. Girişler dengeli olup 20 db zayıtlatma pad, RF koruması ve seçilebilir fantom güç devresi özelliklerine sahiptir. Her giriş kendi üzerinde  yüksek geçiren (High Pass) filtre ile donatılmış olup, alçak frekanslı çevre gürültülerini ve POP seslerini azaltır. Sistem kompresör ve limiter işlevlerine sahiptir ve bu sayede tutarlı ve sabit çıkış seviyesi sağlanır. Cihazın üstünde Test Sinyal üreteci olup, konferans kaydından evvel sound check ve max seviyelerin ayarlanmasına olanak  sağlar.


Belli Başlı Modeller: (daha fazla bilgi için model kodunu tıklayınız)


 • APB-D200 RD  DANTE  girişli Aktif Ana Sürücü Sistem. Dante veya Analog giriş seçilebilir. APB DANTE ünitesi PoE kullanır ve sarfiyatı yalnız 2 W dır. Ünite 2 x 2 çıkışa sahip olup APB genişletme üniteleri bağlanabilir. Sistem 96 çıkışa kadar kullanılabilir.
 • APB-1.32 CB  Çantalı taşınabilir sistem ; 1 giriş ünitesi (APB D100)  ve 4 adet taşınabilir genişletici ünite ile takım olarak sunulur.  Tüm sistem 32 adet transformatör izolelı bağımsız mikrofon/hat çıkışına sahiptir.
 • APB-448 SB  ve 48 adet mikrofon /hat çıkışlı,  Akülü sistem 8 saat çalışır.  Her giriş yönlendirilebilir . Herbiri bağımsız transformatör izoleli, yüksek kaliteli, dengeli 48 adet, hat veya mikrofon seviyesi olarak seçilebilen çıkış.Her giriş kanalı seçilebilir yüksek geçiren filtre (High Pass), kompresör ve limiter ile donatılmıştır.
 • APB-224C  Su geçirmez çantalı aktif dağıtım amplifikatörü.  2 adet mikrofon/hat girişi ve 24 mikrofon/hat çıkışı;  Li-Ion akü ile 10 saat çalışır. 2 adet bağımsız grup çıkışı
 • APB-416C  Su geçirmez çantalı aktif dağıtım amplifikatörü 2 mikrofon/hat girişi ve 16 mikrofon/hat çıkışı. Li-Ion akü ile 10 saat çalışır.
 • APB-116SB  Portatif, 1 adet mikrofon/hat girişi ve 16 adet mikrofon/hat çıkışı – 10 saat akülü çalışma-
 • APB 116P    İç ve dış uygulamalar için , aktif,  taşınabilir , 10 saat akülü çalışma 1 adet mikrofon/hat girişi ve 16 adet mikrofon/hat çıkışı –
 • APB-124SB  Aktif, taşınabilir,  10 saat akülü çalışma,  1 adet mikrofon/hat girişi, 24 adet mikrofon/hat çıkışı  
 • APB-112SB  Taşınabilir / pasif , 1 adet dengeli hat girişi (en yüksek giriş seviyesi + 24db) ;  12 adet dengeli çıkış;
 • APB-116R  19” Rak montajlı tip, aktif, 1 adet mikrofon/ hat girişi ve 16 adet mikrofon/hat çıkışı , tüm çıkışlar ; seçilebilir mikrofon / hat seviyesinde çıkış
 • APB-400R   Aktif dağıtım amplifikatörlü, 4 adet mikrofon/hat Girişli ;  . . Çift dilli uygulamalar için 2 ayrı çıkış grubu A-24 Kanal ve  B-24 Kanal olarak yapılandırılabilir.
 • APB-208R   Aktif , 19” Rak montajlı tip dağıtım amplifikatörü sürücü ünitesi; 2 adet A, A+B, B gruplarına yönlendirilebilir  mikrofon/hat girişi ; 8 adet bağımsız transformatörlü, dengeli ve izoleli mikrofon / hat çıkışı; 4 adet korumalı çıkışa bağlanacak pasif genişleticiler ile 96 ek çıkış kanalı elde edilebilir