beyerdynamic

Kurucu Eugen Beyer’in sesleri en mükemmel şekilde kaydetme arayışında,  1939 da tasarladığı ilk dinamik mikrofon ve sonrasında , sesleri gerçek ve en doğal özellikleri ile kaydetmek ve iletmek , beyerdynamic’te daima en öncelikli hedef olmuştur.


Alman beyerdynamic  firması ,  canlı müzik,  stüdyo kayıtları, yayıncılık, sabit kurulu sistem ve konferans uygulamaları için mikrofonlar;  davul kitleri; dijital ve standart seri telsiz mikrofonlar;   kablolu ve kablosuz konferans ve toplantı sistemleri; tur, tercüme ve dinleme destek sistemleri;  yayıncılık uygulamaları için headset mikrofonlar;  profesyonel  kulaklıklar;  kulakiçi kulaklıklar; HiFi kulaklıklar ile üst kalite audio aksesuarları üretiyor.


beyerdynamic mühendisleri daima en yeni teknolojileri kullanarak en temiz ve duru ses için kullanılan mikrofonları, ALMANYA’da özenle üretiyorlar.


beyerdynamic daha yakın zamanlarda, küresel bir tüketici elektroniği şirketine dönüşerek  “İletişim”, “Yaratıcı” ve “Tüketici” olmak üzere üç bölümde odaklanıyor ve bu sayede , günümüz modern toplumunda görülen küresel, dijital ve kültürel değişikliklerin tüm yelpazesini müşterilerine  yansıtabiliyor.


Daha fazla bilgi için :


https://global.beyerdynamic.com/company/about-us


beyerdynamic ürünleri sayfamız çalışmaları devam ediyor.
En güncel beyerdynamic ürün listesi ve detaylı bilgileri için lütfen tıklayınız.